Ultrazvuková čistička 5 litrů

PS05

Nový produkt

Ultrazvuková čistička je určená k dokonalému čištění malých předmětů (např. laboratoře, zlatnictví, elektrotechnika, lékařství, přesné strojírenství, vojenská technika ...) a také ke "staření" destilátů v pálenicích a lihovarech.

Ultrazvuk se dnes stává již běžným vybavením pálenic a mnoho zákazníků – pěstitelů bere tuto službu jako standard, za který si rádi připlatí.

Více informací

19 777,00 Kč

19 777,00 Kč bez DPH

Parametry

Pracovní výkon 100+180 W
Hmotnost ca 8 kg
Rozměry 335 x 196 x 318 mm
Zdroj napájení 290A, 100+180W, 230V

Více informací

"V ultrazvukové vaničce zestárne destilát během několika minut tak zásadně, že při porovnáním vzorků před a po se většina degustujících se domnívá, že ochutnává různé vzorky".

UZ čistička odplyní čerstvě vypálený destilát a umožní její konzumaci ihned po vypálení, aniž by obsahovala nežádoucí plyny vniklé při pálení, které maskují chuť.

Odplynění probíhá v nerezové ultrazvukové vaničce, do které se destilát nalije a ultrazvuk ho rozkmitá frekvencí 40kHz a zbaví nežádoucích plynů.

Po ukončení až 15-ti minutového „čištění“ se destilát stáčí pomocí výpustného kohoutu přímo do nádob. Takto upravený destilát se už nemusí (ale může) nechávat odvětrávat.

Ultrazvukové čističky maji termostatem regulovaný ohřev, odnímatelné víko, výpustný kohout a časovač 1-60 minut (mechanický, příplatkově digitální).  

Objem 5 litrů

Výkon ultrazvuku 100 W

Výkon ohřevu 180 W

Vnější rozměry: 335 x 196 x 318 mm

Vniřní rozměry: 290 x 140 x 150 mm

Reference na ultrazvukové zařízení: Ultrazvukové zařízení od naší společnosti používá více jak padesát zákazníků, převážně pálenic či ovocných lihovarů! Reference nejblíže Vámi zvolenému regionu Vám individuálně sdělíme, možnost zkoušky "štaření" Vašeho destilátu (nutno 4 litry) na naší ultrazvukové čističce.

Pro bližší informace či reference nás kontaktujte.

Volitelné příslušenství:

  • vyjímatelný drátěný koš, nerez (na dotaz, orientačně 932,-Kč)
  • provedení s označením PSD - digitální, obsahují digitální časovač, termostat a regulaci výkonu ultrazvuku (5000,-Kč)